S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

RONG ZHEN IMPEX SRL


Statusul firmei RONG ZHEN IMPEX SRL, avand CUI 11488072, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma RONG ZHEN IMPEX SRL avand CUI 11488072, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma RONG ZHEN IMPEX SRL
CUI 11488072
Nr. Înmatriculare J40/1714/1999
Anul înfiinţării 1999


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Aleea Banu Udrea, Nr. 9, Bloc V104, Scara A, Etaj 8, Apartament 90
Telefon mobil 1 0722-388.8**
Telefon fix 1 0213-140.6**
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei RONG ZHEN IMPEX SRL, CUI 11488072:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma RONG ZHEN IMPEX SRL, CUI 11488072:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma RONG ZHEN IMPEX SRL, CUI 11488072, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma RONG ZHEN IMPEX SRL, CUI 11488072:

Cod Descriere
1113 dizolvare judiciara, cf art.237 din Legea nr. 31/1990
2071 sediu radiat
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


RONG ZHEN IMPEX SRL, CUI 11488072 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
RING MAGIC COMPANY SRL Str. Elev Stefanescu, Nr. 1, Bloc 443, Apartament 22 Bucuresti Bucuresti
R.M.S. GENERAL TRADING SRL Str. Nicolae Oncescu, Nr. 33 Bucuresti Bucuresti
JESS UNIVERS SRL Sos. Fundeni, Nr. 44, Parter, Camera Nr. 1, Lot 13 Bucuresti Bucuresti
BLACK HORSE STAR IMPEX SRL Str. Teleajen, Nr. 33 Bucuresti Bucuresti
EVA INVEST SRL Str. Stolnicul Vasile, Nr. 12, Bloc 10, Scara 2, Etaj 3, Apartament 85,Camera1 Bucuresti Bucuresti