S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ROSALD COM SRL


Statusul firmei ROSALD COM SRL, avand CUI 17402070, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ROSALD COM SRL avand CUI 17402070, din localitatea Oradea, judetul Bihor:

Detalii Firma
Nume Firma ROSALD COM SRL
CUI 17402070
Nr. Înmatriculare J5/680/2005
Anul înfiinţării 2005


Date De Contact
Judet Bihor
Sector/Localitate Oradea
Adresa Str. Alexandru Odobescu, Nr. 9, Bloc Pb 89, Etaj 1, Apartament 7
Telefon mobil 1 0744-308.0**
Telefon fix 1 0359-414.5**
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei ROSALD COM SRL, CUI 17402070:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ROSALD COM SRL, CUI 17402070:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ROSALD COM SRL, CUI 17402070, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 0 0
2024 0 0
2022 0 0
2021 0 0
2020 0 0


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ROSALD COM SRL, CUI 17402070:

Cod Descriere
1074 intrerupere temporara de activitate
2080 certificat de inmatriculare preschimbat
2120 perioada de suspendare activitate expirata


Selectii de baze de date personalizate


ROSALD COM SRL, CUI 17402070 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bihor avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
RALU & ANA FAST FOOD BAR SRL Nr. 342 Ghiorac Bihor
RFI SOFI MEGA CONCEPT SRL Str. Infratirii, Nr. 96 Diosig Bihor
CAFELARIS SRL Str. Eftimie Murgu, Nr. 19A Oradea Bihor
GABCAL JOB SRL Nr. 60 Gradinari Bihor
BANCAR SA Str. Traian Blajovici, Nr. 10 Oradea Bihor