S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ROSS ROBINSON CENTRE SRL


Statusul firmei ROSS ROBINSON CENTRE SRL, avand CUI 34994532, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ROSS ROBINSON CENTRE SRL avand CUI 34994532, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma ROSS ROBINSON CENTRE SRL
CUI 34994532
Nr. Înmatriculare J40/11187/2015
Anul înfiinţării 2015


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Drumul Sabareni, Nr. 24-26, Corp Administrativ, Birou 1A202C, Etaj 2
Telefon mobil 1 0725-414.6**
Email 1 ross**@**
Persoana de conducere 1 RO**
Adresa web 1 www.ros**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 85**
Descriere CAEN Alte *


Localizarea firmei ROSS ROBINSON CENTRE SRL, CUI 34994532:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ROSS ROBINSON CENTRE SRL, CUI 34994532:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ROSS ROBINSON CENTRE SRL, CUI 34994532, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2024 6,091 -19,098
2023 153,263 69,814
2022 123,369 65,909
2021 154,962 77,925
2020 164,452 90,185
2019 96,841 40,756
2018 69,679 60,667
2017 72,969 54,513
2016 66,687 60,754
2015 2,101 -385


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ROSS ROBINSON CENTRE SRL, CUI 34994532:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


ROSS ROBINSON CENTRE SRL, CUI 34994532 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
JB GERMAN CLUB SRL Str. Alpinesti, Nr. 15, Etaj 2, Apartament 11 Bucuresti Bucuresti
ROYAL HOUSE OF SOUL SRL Str. Vulcanesti, Nr. 36, Camera 1 Bucuresti Bucuresti
SMART TRAINING & BUSINESS CONSULTING SRL Str. Berveni, Nr. 97, Etaj 1, Apartament 7 Bucuresti Bucuresti
COACHING NOTES SRL Str. Liviu Rebreanu, Nr. 46-58, Tronson Ii, Scara C, Etaj 9, Apartament 94 Bucuresti Bucuresti
INSIDE OUT JOURNEY SRL Str. Zagazului, Nr. 13-19, Camera Nr. 4, Scara D, Etaj 6, Apartament D645 Bucuresti Bucuresti