S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ROTH AFFAIR SRL


Statusul firmei ROTH AFFAIR SRL, avand CUI 31025870, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ROTH AFFAIR SRL avand CUI 31025870, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma ROTH AFFAIR SRL
CUI 31025870
Nr. Înmatriculare J40/14906/2012
Anul înfiinţării 2012


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa B-dul Lacul Tei, Nr. 113, Bloc 6B, Scara 2, Etaj 9, Apartament 72
Telefon mobil 1 0729-293.0**
Persoana de conducere 1 RO**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 47**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei ROTH AFFAIR SRL, CUI 31025870:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ROTH AFFAIR SRL, CUI 31025870:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ROTH AFFAIR SRL, CUI 31025870, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ROTH AFFAIR SRL, CUI 31025870:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


ROTH AFFAIR SRL, CUI 31025870 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
EXTRAVAGANZANIK SRL Str. Vasile Carlova, Nr. 2, Bloc A7Bis, Scara A, Etaj 7, Apartament 117 Bucuresti Bucuresti
SMILE COFFE VENDING SRL Str. Progresului, Nr. 53, Bloc 5, Scara 1, Etaj 1, Apartament 6 Bucuresti Bucuresti
CONFIDENT SERVICES SRL B-dul Regina Maria, Nr. 64, Etaj Subs, Apartament Bir. 2 Bucuresti Bucuresti
FEDERAL ELECTRIC MOVE SRL Str. Ion Polizu, Nr. 34 Bucuresti Bucuresti
BOWAROMA SRL Intr. Pecetei, Nr. 4A, Bloc 4, Scara 4, Etaj 4, Apartament 146 Bucuresti Bucuresti