S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ROYAL CONSTRUCT COM SRL


Statusul firmei ROYAL CONSTRUCT COM SRL, avand CUI 14950566, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ROYAL CONSTRUCT COM SRL avand CUI 14950566, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma ROYAL CONSTRUCT COM SRL
CUI 14950566
Nr. Înmatriculare J40/10327/2002
Anul înfiinţării 2002


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Elev Stefanescu, Nr. 1, Bloc 443, Apartament 22
Telefon fix 1 0214-442.5**
Email 1 roya**@**
Persoana de conducere 1 YA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei ROYAL CONSTRUCT COM SRL, CUI 14950566:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ROYAL CONSTRUCT COM SRL, CUI 14950566:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ROYAL CONSTRUCT COM SRL, CUI 14950566, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2016 190,492 -936,989
2015 1,022,579 -839,388
2014 1,029,701 -833,090
2013 1,641,225 56,296
2012 2,017,244 72,026
2011 2,284,632 -24,215
2010 3,789,038 71,396
2009 3,683,776 103,120
2008 2,722,583 30,375
2007 317,347 4,215


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ROYAL CONSTRUCT COM SRL, CUI 14950566:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


ROYAL CONSTRUCT COM SRL, CUI 14950566 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
MENSON DISTRIBUTION FACTORY SRL Sos. Mihai Bravu, Nr. 62A, Corp A, Biroul Nr.3, Imobilul Spectrum Business Center , Etaj 3 Bucuresti Bucuresti
NABU CONSTRUCTION INDUSTRY SRL B-dul Burebista, Nr. 3, Bloc D16, Scara A, Apartament 23 Bucuresti Bucuresti
AQUATORI PREST SRL Str. Azurului, Nr. 3, Bloc 114A, Scara 1, Etaj 8, Apartament 50,Camera3 Bucuresti Bucuresti
ALCATRAZ INTERNATIONAL IMPEX SRL Str. Popa Nicolae, Nr. 9, Bloc 1, Scara 1, Etaj 2, Apartament 10 Bucuresti Bucuresti
ROYAL CONSTRUCT DISTRIBUTION SRL Str. Drumea Radulescu, Nr. 10, Bloc 2, Apartament 4 Bucuresti Bucuresti