S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

SACI & DACOCA GROUP SRL


Statusul firmei SACI & DACOCA GROUP SRL, avand CUI 12793341, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma SACI & DACOCA GROUP SRL avand CUI 12793341, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma SACI & DACOCA GROUP SRL
CUI 12793341
Nr. Înmatriculare J40/2345/2000
Anul înfiinţării 2000


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa B-dul Dinicu Golescu, Nr. 29
Telefon mobil 1 0722-665.1**
Persoana de conducere 1 CH**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Barur*


Localizarea firmei SACI & DACOCA GROUP SRL, CUI 12793341:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma SACI & DACOCA GROUP SRL, CUI 12793341:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma SACI & DACOCA GROUP SRL, CUI 12793341, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2017 0 0
2016 0 0
2015 0 0
2014 0 0
2013 0 -17
2012 0 0
2011 0 -43
2010 0 -2,132
2009 0 0
2008 0 0
2007 0 0
2006 0 0
2005 0 0
2004 0 -43


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma SACI & DACOCA GROUP SRL, CUI 12793341:

Cod Descriere
1048 functiune
2065 mandat administratori expirat
2069 sediu expirat
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


SACI & DACOCA GROUP SRL, CUI 12793341 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
MONDOBUSY SRL Intr. Cosarului, Nr. 1B Bucuresti Bucuresti
WHITE BRAND SRL Sos. Berceni, Nr. 35, Bloc 104, Scara 2, Etaj 6, Apartament 63 Bucuresti Bucuresti
ART DESIGN IMPEX SRL-D Str. Mitropolitul Filaret, Nr. 22, Corp A+B, Apartament 1+2 Bucuresti Bucuresti
CAFE BRACHA SRL Str. Visarion, Nr. 9, Corp 1, Etaj P, Apartament 1-2 Bucuresti Bucuresti
ZEN + TEMPLUM SRL Calea Mosilor, Nr. 91 Bucuresti Bucuresti