S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

SCHERPO VOLD SRL


Statusul firmei SCHERPO VOLD SRL, avand CUI 35839170, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma SCHERPO VOLD SRL avand CUI 35839170, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma SCHERPO VOLD SRL
CUI 35839170
Nr. Înmatriculare J40/4232/2016
Anul înfiinţării 2016


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Aleea Cislau, Nr. 12, Parter, Bloc 9C, Scara A, Apartament 2
Telefon mobil 1 0734-922.2**
Telefon fix 1 0213-189.1**
Persoana de conducere 1 SC**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Barur*


Localizarea firmei SCHERPO VOLD SRL, CUI 35839170:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma SCHERPO VOLD SRL, CUI 35839170:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma SCHERPO VOLD SRL, CUI 35839170, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma SCHERPO VOLD SRL, CUI 35839170:

Cod Descriere


Selectii de baze de date personalizate


SCHERPO VOLD SRL, CUI 35839170 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
COFFEE BAKE SRL Str. Polona, Nr. 90, 24,5Mp Bucuresti Bucuresti
MAJESTIC IMPEX SRL Str. Codrii Neamtului, Nr. 11, Bloc 2, Apartament 90 Bucuresti Bucuresti
SHAKESPEARE INVEST SRL Str. Ipotesti, Nr. 7, Apartament 1 Bucuresti Bucuresti
TAWEL BROTHERS SRL Str. Rasaritului, Nr. 5A Bucuresti Bucuresti
THE GREAT HILL SRL Str. Dr. Iacob Felix, Nr. 87, Felix Office Building, Biroul Nr. 2, Sectiunea 3.2.15, Etaj 3 Bucuresti Bucuresti