S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

SCHITCO COMMUNICATION SRL


Statusul firmei SCHITCO COMMUNICATION SRL, avand CUI 29778524, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma SCHITCO COMMUNICATION SRL avand CUI 29778524, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma SCHITCO COMMUNICATION SRL
CUI 29778524
Nr. Înmatriculare J40/1657/2012
Anul înfiinţării 2012


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Tatulesti, Bloc 103, Scara A, Apartament 3
Telefon mobil 1 0723-018.6**
Telefon fix 1 0212-240.1**
Persoana de conducere 1 SU**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 73**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei SCHITCO COMMUNICATION SRL, CUI 29778524:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma SCHITCO COMMUNICATION SRL, CUI 29778524:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma SCHITCO COMMUNICATION SRL, CUI 29778524, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma SCHITCO COMMUNICATION SRL, CUI 29778524:

Cod Descriere


Selectii de baze de date personalizate


SCHITCO COMMUNICATION SRL, CUI 29778524 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
THE CAUSE COMMUNICATION SRL Str. Dr. Florea Teodorescu, Nr. 2, Etaj 1, Apartament 2 Bucuresti Bucuresti
SAFE PROMO SRL Str. Alexandru Papiu Ilarian, Nr. 15, Etaj 2, Apartament 5 Bucuresti Bucuresti
SAFE PRIM BUSINESS SRL Str. Elocintei, Nr. 47A, Camera 2 Bucuresti Bucuresti
FUTURE TREND ADVERTISING SRL Aleea Cislau, Nr. 7C, Scara A, Etaj 7, Apartament 22 Bucuresti Bucuresti
WIDE MEDIA 4 ALL SRL Sos. Mihai Bravu, Nr. 223, Cladirea Optidol Center, Parter , Cabinet De Avocat Bucuresti Bucuresti