S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

SEROLA BISTRO SRL


Statusul firmei SEROLA BISTRO SRL, avand CUI 31016473, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma SEROLA BISTRO SRL avand CUI 31016473, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma SEROLA BISTRO SRL
CUI 31016473
Nr. Înmatriculare J40/14778/2012
Anul înfiinţării 2012


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Corabia, Nr. 76-78, Spatiul P+2, Etaj 2
Telefon mobil 1 0729-881.3**
Telefon mobil 2 0742-342.2**
Telefon mobil 3 0775-638.9**
Telefon fix 1 0212-108.7**
Email 1 offi**@**
Persoana de conducere 1 SI**
Adresa web 1 www.tut**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei SEROLA BISTRO SRL, CUI 31016473:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma SEROLA BISTRO SRL, CUI 31016473:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma SEROLA BISTRO SRL, CUI 31016473, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 17,474,545 792,422
2024 16,110,985 1,690,043
2023 14,062,120 1,232,321
2022 12,150,328 2,477,044
2021 9,249,448 2,100,399
2020 5,859,552 130,499
2019 9,020,462 1,774,213
2018 7,340,730 872,663
2017 4,574,898 4,365


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma SEROLA BISTRO SRL, CUI 31016473:

Cod Descriere
1048 functiune
2104 este mentionata o opozitie/sunt mentionate opozitii


Selectii de baze de date personalizate


SEROLA BISTRO SRL, CUI 31016473 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
COMPLEX TINERETULUI SRL B-dul Unirii, Nr. 6, Bloc 8C, Scara 2, Etaj 5, Apartament 34 Bucuresti Bucuresti
MARYD BISTRO SRL Calea Dorobanti, Nr. 32, Cladirea D`Or, Birou 520, Resco-Work 07, Etaj 5 Bucuresti Bucuresti
GUSTO DIVINO CANTINA DEL PRINCIPE RESTAURANT CAFENEA BUTIQUE SRL Str. Vasile Stolnicu, Nr. 21, Camera 2, Bloc 60, Etaj 3, Apartament 9 Bucuresti Bucuresti
LONDON STREET PARTNERS SRL Str. Prof. Grigore Ganescu, Nr. 16 Bucuresti Bucuresti
ROXANA FOOD SRL Sos. Virtutii, Nr. 19D, Biroul B, Etaj 4 Bucuresti Bucuresti