S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

SHI JI TRADING SRL


Statusul firmei SHI JI TRADING SRL, avand CUI 14966589, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma SHI JI TRADING SRL avand CUI 14966589, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma SHI JI TRADING SRL
CUI 14966589
Nr. Înmatriculare J40/10668/2002
Anul înfiinţării 2002


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Sos. Pantelimon, Nr. 260, Camera Nr. 4, Bloc 46, Scara 4, Etaj 4, Apartament 152
Telefon mobil 1 0722-725.6**
Persoana de conducere 1 PI**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei SHI JI TRADING SRL, CUI 14966589:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma SHI JI TRADING SRL, CUI 14966589:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma SHI JI TRADING SRL, CUI 14966589, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 25,078 -66,407
2024 22,775 -83,741
2023 26,157 -67,986
2022 38,314 -89,130
2021 21,332 -179,009
2020 35,183 -42,088
2019 38,504 -56,964
2018 24,761 -72,972
2017 79,425 -35,852


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma SHI JI TRADING SRL, CUI 14966589:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


SHI JI TRADING SRL, CUI 14966589 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ATLAS TEXTIL SRL Str. Baicului, Nr. 4, Camera 2, Bloc 2, Scara 1, Etaj 9, Apartament 40 Bucuresti Bucuresti
PIJAMA CITY SRL Str. Campul Cu Narcise, Nr. 2, Camera Nr. 1, Etaj 3, Apartament 4 Bucuresti Bucuresti
VIRGO DISTRIBUTION SRL Str. Wilhelm Filderman, Nr. 18, Etaj 2, Apartament 8 Bucuresti Bucuresti
K & S FASHION TYPE SRL Str. Vigoniei, Nr. 2B, , Bloc 1, Scara 1, Etaj 5, Apartament 22, Cam. 2 Bucuresti Bucuresti
BLUE UNICORN SRL Str. Fildesului, Nr. 4, Parter, Bloc B6, Scara 1, Apartament 6 Bucuresti Bucuresti