S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

SIENNA ESTATE SRL


Statusul firmei SIENNA ESTATE SRL, avand CUI 45238585, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma SIENNA ESTATE SRL avand CUI 45238585, din localitatea Oradea, judetul Bihor:

Detalii Firma
Nume Firma SIENNA ESTATE SRL
CUI 45238585
Nr. Înmatriculare J5/2970/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Bihor
Sector/Localitate Oradea
Adresa Str. Ion Vidu, Nr. 28
Telefon mobil 1 0771-410.4**
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 68**
Descriere CAEN Agent*


Localizarea firmei SIENNA ESTATE SRL, CUI 45238585:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma SIENNA ESTATE SRL, CUI 45238585:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma SIENNA ESTATE SRL, CUI 45238585, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 109,712 6,413
2024 144,470 35,198
2023 105,402 33,248
2022 133,659 111,905


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma SIENNA ESTATE SRL, CUI 45238585:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


SIENNA ESTATE SRL, CUI 45238585 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bihor avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
CAMY ONE START SRL Str. Agricultorilor, Nr. 3, Bloc Pb3, Apartament 4 Oradea Bihor
SCG ESTATE SRL Str. Trotusului, Nr. 9A Oradea Bihor
PRESTIGE INC SRL Nr. 100 Dumbravani Bihor
VALUE FINANCIAL SRL Nr. 263 Borod Bihor
AMELIA IMOBILIARE SRL Str. George Enescu, Nr. 11, Apartament 6 Oradea Bihor