S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

SKY NET INVESTMENTS SRL


Statusul firmei SKY NET INVESTMENTS SRL, avand CUI 37657205, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma SKY NET INVESTMENTS SRL avand CUI 37657205, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma SKY NET INVESTMENTS SRL
CUI 37657205
Nr. Înmatriculare J40/7944/2017
Anul înfiinţării 2017


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Bordesti, Nr. 42, Camera 1
Persoana de conducere 1 DU**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 68**
Descriere CAEN Cumpa*


Localizarea firmei SKY NET INVESTMENTS SRL, CUI 37657205:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma SKY NET INVESTMENTS SRL, CUI 37657205:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma SKY NET INVESTMENTS SRL, CUI 37657205, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2023 0 -2,852
2022 0 303,168
2021 0 -108,758
2020 0 -1,140
2019 0 -87,111
2018 0 -70,119
2017 0 -13,798


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma SKY NET INVESTMENTS SRL, CUI 37657205:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


SKY NET INVESTMENTS SRL, CUI 37657205 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
DALIADA PROJEKT SRL Str. Chindiei, Nr. 22-24, Etaj 4, Apartament 11 Bucuresti Bucuresti
DAM ELITE CONSTRUCT SRL Str. Bozieni, Nr. 9, Parter, Camera Nr.1, Bloc 830 Bis, Scara 1, Apartament 2 Bucuresti Bucuresti
ALMEGA INVEST SRL Calea Mosilor, Nr. 59, Mansarda Bucuresti Bucuresti
GALAN IMOBILIARE SRL B-dul Natiunile Unite, Nr. 3, Bloc 109, Scara 2, Etaj 1, Apartament 28 Bucuresti Bucuresti
ZERO DEGREES MUGGINS SRL Str. Razoare, Nr. 1, Corp C1, Office Nr.49 Bucuresti Bucuresti