S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

SOLEIL TECH SOLUTIONS SRL


Statusul firmei SOLEIL TECH SOLUTIONS SRL, avand CUI 45832307, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma SOLEIL TECH SOLUTIONS SRL avand CUI 45832307, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma SOLEIL TECH SOLUTIONS SRL
CUI 45832307
Nr. Înmatriculare J40/5292/2022
Anul înfiinţării 2022


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Baba Novac, Nr. 11, Bloc G17, Scara 2, Etaj 2, Apartament 55
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 62**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei SOLEIL TECH SOLUTIONS SRL, CUI 45832307:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma SOLEIL TECH SOLUTIONS SRL, CUI 45832307:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma SOLEIL TECH SOLUTIONS SRL, CUI 45832307, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 477,386 285,932
2024 663,562 476,884
2023 471,788 341,190
2022 398,920 382,868


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma SOLEIL TECH SOLUTIONS SRL, CUI 45832307:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


SOLEIL TECH SOLUTIONS SRL, CUI 45832307 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
LIAN IT SERVICES SRL Str. Virgil Madgearu, Nr. 3, Camera 3, Etaj 3, Apartament 3 Bucuresti Bucuresti
HMK TEAM DEVELOPMENT SOLUTIONS SRL Str. Balacescu Constantin, Nr. 1, Constructia C1,Parter, Camera 1 Bucuresti Bucuresti
TAO CONSULTING & MANAGEMENT SRL Intr. Plopeni, Nr. 23, Etaj 1, Apartament 5 Bucuresti Bucuresti
HELE IT & ADVERTISING SRL Str. Valului, Nr. 8, Subsol, Camera Anexa Nr.11 Bucuresti Bucuresti
AVES COMMERCIAL CONSULTING SRL Str. Izvorul Muresului, Nr. 3, Bloc D23, Scara C, Etaj 1, Apartament 23 Bucuresti Bucuresti