S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

SOLVEX INTERNATIONAL SRL


Statusul firmei SOLVEX INTERNATIONAL SRL, avand CUI 39367283, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma SOLVEX INTERNATIONAL SRL avand CUI 39367283, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma SOLVEX INTERNATIONAL SRL
CUI 39367283
Nr. Înmatriculare J40/6966/2018
Anul înfiinţării 2018


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Pancota, Nr. 3, Parter, Camera Nr. 1, Bloc 15, Scara 1, Apartament 2
Telefon mobil 1 0723-843.0**
Persoana de conducere 1 LI**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei SOLVEX INTERNATIONAL SRL, CUI 39367283:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma SOLVEX INTERNATIONAL SRL, CUI 39367283:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma SOLVEX INTERNATIONAL SRL, CUI 39367283, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 166,338 38,611
2024 159,483 36,979
2023 69,221 7,007
2022 34,016 3,771
2021 44,742 1,321
2020 25,701 1,328
2019 24,298 1,667


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma SOLVEX INTERNATIONAL SRL, CUI 39367283:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


SOLVEX INTERNATIONAL SRL, CUI 39367283 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ANTONIO CRISTAL MARKET SRL Str. Inaugurarii, Nr. 15 Bucuresti Bucuresti
MAR MARA 2015 SRL Str. Valea Ialomitei, Nr. 2A, Bloc 417D, Apartament 59 Bucuresti Bucuresti
QINGHUA IMPORTS EXPORTS COM SRL Sos. Dobroesti, Nr. 47, Biroul Nr. 1, Bloc A, Scara 1, Etaj 2, Apartament 5 Bucuresti Bucuresti
ANDREEA & LOREDANA IMPORT EXPORT SRL Str. Amurgului, Nr. 14, Bloc 7, Scara A, Etaj 2, Apartament 12 Bucuresti Bucuresti
YORORA SRL B-dul Chisinau, Nr. 16, Bloc M7, Scara B, Etaj 3, Apartament 47,Camera1 Bucuresti Bucuresti