S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

SORINA IOANA SRL


Statusul firmei SORINA IOANA SRL, avand CUI 44491783, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma SORINA IOANA SRL avand CUI 44491783, din localitatea Beius, judetul Bihor:

Detalii Firma
Nume Firma SORINA IOANA SRL
CUI 44491783
Nr. Înmatriculare J5/1641/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Bihor
Sector/Localitate Beius
Adresa Str. Viilor, Nr. 4
Telefon mobil 1 0751-380.3**
Persoana de conducere 1 MI**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 66**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei SORINA IOANA SRL, CUI 44491783:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma SORINA IOANA SRL, CUI 44491783:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma SORINA IOANA SRL, CUI 44491783, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2021 2,543 2,233


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma SORINA IOANA SRL, CUI 44491783:

Cod Descriere
1049 dizolvare


Selectii de baze de date personalizate


SORINA IOANA SRL, CUI 44491783 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bihor avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
DAREB CONSULTING SRL Str. Argesului, Nr. 15 Oradea Bihor
DARABAN CONSULTING AGENT DE ASIGURARE SRL P-ta Regele Ferdinand I, Nr. 2, Etaj 2, Apartament 3 Oradea Bihor
SIMAL AGENT DE ASIGURARE SRL Str. Episcop Ioan Alexi, Nr. 27 Oradea Bihor
CAPITALWAY BROKER DE ASIGURARE SA Str. Fluierasului, Nr. 2 Oradea Bihor
AGENT DE ASIGURARE IMOSIG SRL Str. Narciselor, Nr. 66 Sintandrei Bihor