S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

SOUPERIE CORNER SRL


Statusul firmei SOUPERIE CORNER SRL, avand CUI 40338192, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma SOUPERIE CORNER SRL avand CUI 40338192, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma SOUPERIE CORNER SRL
CUI 40338192
Nr. Înmatriculare J40/18092/2018
Anul înfiinţării 2018


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Ghercu Constantin, Nr. 32, Camera Nr. 1, Etaj 4
Telefon mobil 1 0735-237.3**
Persoana de conducere 1 DU**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei SOUPERIE CORNER SRL, CUI 40338192:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma SOUPERIE CORNER SRL, CUI 40338192:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma SOUPERIE CORNER SRL, CUI 40338192, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 570,088 3,859
2024 1,103,786 28,959
2023 32,322 -134,670
2022 98,157 -156,411
2021 717,695 66,497
2020 351,017 110,959
2019 0 0


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma SOUPERIE CORNER SRL, CUI 40338192:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


SOUPERIE CORNER SRL, CUI 40338192 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
MIDAN COM IMPEX SRL Str. Ramnicu Valcea, Nr. 3, Bloc 4, Apartament 2 Bucuresti Bucuresti
MAYA TORU SRL Str. Spatarul Preda, Nr. 23, Camera 1, Bloc 129, Scara 1, Etaj 2, Apartament 9 Bucuresti Bucuresti
NGS GENERAL SRL Str. Elena Cuza, Nr. 95, Bloc Corp A, Etaj P Bucuresti Bucuresti
LETI CONCEPT SRL Str. Baiculesti, Nr. 15, Bloc B13, Scara A, Etaj 6, Apartament 26 Bucuresti Bucuresti
ELVINO RED SRL Str. Mihai Eminescu, Nr. 206, Bloc , Scara , Etaj , Apartament Bucuresti Bucuresti