S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

STABLE INVESTMENT SRL


Statusul firmei STABLE INVESTMENT SRL, avand CUI 37431029, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma STABLE INVESTMENT SRL avand CUI 37431029, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma STABLE INVESTMENT SRL
CUI 37431029
Nr. Înmatriculare J40/5699/2017
Anul înfiinţării 2017


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Calea Giulesti, Nr. 111, Bloc 5, Scara D, Etaj 5, Apartament 123
Telefon fix 1 0212-200.0**
Persoana de conducere 1 MA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 73**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei STABLE INVESTMENT SRL, CUI 37431029:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma STABLE INVESTMENT SRL, CUI 37431029:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma STABLE INVESTMENT SRL, CUI 37431029, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma STABLE INVESTMENT SRL, CUI 37431029:

Cod Descriere


Selectii de baze de date personalizate


STABLE INVESTMENT SRL, CUI 37431029 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
SPA GRAFIMAGE SRL B-dul Mircea Voda, Nr. 34, Bloc M1, Scara 1, Etaj 5, Apartament 17 Bucuresti Bucuresti
TUYO STUDIO SRL Sos. Pantelimon, Nr. 126, Camera 1, Bloc 207, Scara 2, Etaj 3, Apartament 60 Bucuresti Bucuresti
JUNGLE DECORATION SRL Str. Peris, Nr. 67, Etaj 1 Bucuresti Bucuresti
MARKETING MATTERS SRL Calea Victoriei, Nr. 25, Etaj 7, Apartament 36A Bucuresti Bucuresti
MARKETING LAB SRL Str. Liviu Rebreanu, Nr. 6, Camera 2, Bloc B1, Scara 5, Etaj 8, Apartament 211 Bucuresti Bucuresti