S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

STEEL BUILDING SOLID SRL


Statusul firmei STEEL BUILDING SOLID SRL, avand CUI 36725654, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma STEEL BUILDING SOLID SRL avand CUI 36725654, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma STEEL BUILDING SOLID SRL
CUI 36725654
Nr. Înmatriculare J40/14809/2016
Anul înfiinţării 2016


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa B-dul Marasesti, Nr. 42, Bloc 1, Scara A, Etaj 2, Apartament 7
Persoana de conducere 1 ST**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei STEEL BUILDING SOLID SRL, CUI 36725654:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma STEEL BUILDING SOLID SRL, CUI 36725654:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma STEEL BUILDING SOLID SRL, CUI 36725654, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma STEEL BUILDING SOLID SRL, CUI 36725654:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


STEEL BUILDING SOLID SRL, CUI 36725654 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ARKAN INVEST GENERAL SRL B-dul Natiunile Unite, Nr. 1, Birou A4, Bloc 108A, Etaj 4 Bucuresti Bucuresti
MACON COMEX SRL Str.Preciziei, Nr. 6C Bucuresti Bucuresti
FRAIZ STIL SRL Str. Sos. Colentina, Nr. 330 Bucuresti Bucuresti
GENERAL CONSTRUCT AMENAJARI SRL Str. Judetului, Nr. 20-22 Bucuresti Bucuresti
TOTAL PIBO CONSTRUCT SRL Str. Intr. Trenului, Nr. 5, Bloc C11, Etaj 4, Apartament 68 Bucuresti Bucuresti