S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

STOIC DEVELOPMENT SRL


Statusul firmei STOIC DEVELOPMENT SRL, avand CUI 41434163, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma STOIC DEVELOPMENT SRL avand CUI 41434163, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma STOIC DEVELOPMENT SRL
CUI 41434163
Nr. Înmatriculare J40/9694/2019
Anul înfiinţării 2019


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa B-dul Theodor Pallady, Nr. 315, Constructia C1, Camera 103, Etaj 1
Telefon mobil 1 0767-817.6**
Persoana de conducere 1 ST**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 85**
Descriere CAEN Alte *


Localizarea firmei STOIC DEVELOPMENT SRL, CUI 41434163:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma STOIC DEVELOPMENT SRL, CUI 41434163:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma STOIC DEVELOPMENT SRL, CUI 41434163, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 12,606 6,943
2024 0 -4,061
2022 59,607 -2,728
2021 0 -15,116
2020 0 -6,196
2019 0 -5,311


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma STOIC DEVELOPMENT SRL, CUI 41434163:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


STOIC DEVELOPMENT SRL, CUI 41434163 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ALTERNATIVE TRAINING & RECRUITMENT SRL Str. Muresana, Nr. 9, Cam. 1, Bloc 52, Scara 2, Etaj 2, Apartament 27 Bucuresti Bucuresti
P & R LEARNING SRL Str. Durau, Nr. 100 Bucuresti Bucuresti
MAJAPOU CONSULT SRL Str. Tarnaveni, Nr. 5, Camera 6, Etaj Parter Bucuresti Bucuresti
EKIM TEZERO SRL B-dul Iuliu Maniu, Nr. 13B, Bloc R2, Etaj 10, Apartament 63 Bucuresti Bucuresti
TRAINING SERVICES ONLINE SRL Str. Grigore Ionescu, Nr. 63, Bloc T73, Scara 2, Etaj 4, Apartament 42 Bucuresti Bucuresti