S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

SUM CONCEPTS SRL


Statusul firmei SUM CONCEPTS SRL, avand CUI 32537453, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma SUM CONCEPTS SRL avand CUI 32537453, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma SUM CONCEPTS SRL
CUI 32537453
Nr. Înmatriculare J40/14793/2013
Anul înfiinţării 2013


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Sura Mare, Nr. 1, Camera 1, Bloc 1A, Scara 1, Etaj 1, Apartament 8
Telefon mobil 1 0761-690.2**
Persoana de conducere 1 AL**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 73**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei SUM CONCEPTS SRL, CUI 32537453:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma SUM CONCEPTS SRL, CUI 32537453:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma SUM CONCEPTS SRL, CUI 32537453, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2016 0 -2,280


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma SUM CONCEPTS SRL, CUI 32537453:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


SUM CONCEPTS SRL, CUI 32537453 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ORIGINAL MEDIA SRL Str. Silvestru, Nr. 31, Etaj 1, Apartament Camera 1 Bucuresti Bucuresti
SPEED SYNC MEDIA SRL Str. Baicului, Nr. 82, Cladirea Corp Administrativ, Etaj 5 Bucuresti Bucuresti
GATE MEDIA ADVERTISING SRL Str. Istriei, Nr. 7, Mansarda, Bloc C6, Scara 1, Apartament M6 Bucuresti Bucuresti
BRANDS FEVER SRL Str. Dealul Tugulea, Nr. 1, Bloc M18, Scara 1, Etaj 7, Apartament 90 Bucuresti Bucuresti
DIGITAL MEDIA EMPIRE SRL-D Sos. Pantelimon, Nr. 283, Bloc 12, Scara A, Etaj 1, Apartament 2 Bucuresti Bucuresti