S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

SVEN DACH AG SRL


Statusul firmei SVEN DACH AG SRL, avand CUI 38356006, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma SVEN DACH AG SRL avand CUI 38356006, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma SVEN DACH AG SRL
CUI 38356006
Nr. Înmatriculare J40/19668/2022
Anul înfiinţării 2017


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Serg. Nastase Pamfil, Nr. 53, Bloc 32, Scara A, Apartament 50
Telefon mobil 1 0729-209.2**
Persoana de conducere 1 AL**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei SVEN DACH AG SRL, CUI 38356006:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma SVEN DACH AG SRL, CUI 38356006:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma SVEN DACH AG SRL, CUI 38356006, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2021 1,658,282 366,813
2020 1,141,567 102,857
2019 990,127 84,438
2018 682,044 80,043
2017 83,710 3,411


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma SVEN DACH AG SRL, CUI 38356006:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


SVEN DACH AG SRL, CUI 38356006 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
CADO MAT COMPANY SRL Str. Fratii Buzesti, Nr. 60 Bucuresti Bucuresti
METTY ENGINEERS SRL Sos. Virtutii, Nr. 22, Parter, Bloc R10, Scara 1, Apartament 1 Bucuresti Bucuresti
INTERSILVA PROMPT SRL Str. Traian, Nr. 145, Etaj 1, Apartament 4 Bucuresti Bucuresti
FREND PROFIT SRL Calea Floreasca, Nr. 76, Etaj 1, Apartament 4 Bucuresti Bucuresti
PRIMOSTART SIG CONF SRL P-ta Montreal, Nr. 10, World Trade Center (Wtc), Intrarea F, Biroul 1, Etaj 1 Bucuresti Bucuresti