S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ADD MAISTER GARAGE 2020 SRL


Statusul firmei ADD MAISTER GARAGE 2020 SRL, avand CUI 38038070, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ADD MAISTER GARAGE 2020 SRL avand CUI 38038070, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma ADD MAISTER GARAGE 2020 SRL
CUI 38038070
Nr. Înmatriculare J40/13574/2017
Anul înfiinţării 2017


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Sos. Odai, Nr. 137B
Persoana de conducere 1 DI**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 73**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei ADD MAISTER GARAGE 2020 SRL, CUI 38038070:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ADD MAISTER GARAGE 2020 SRL, CUI 38038070:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ADD MAISTER GARAGE 2020 SRL, CUI 38038070, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 1,154,480 5,867
2024 2,040,168 4,944
2023 1,742,875 128,291
2022 1,128,312 438,224
2021 299,132 93,905
2019 850 255
2018 35,800 27,627
2017 28,090 19,260


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ADD MAISTER GARAGE 2020 SRL, CUI 38038070:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


ADD MAISTER GARAGE 2020 SRL, CUI 38038070 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
OROSPRINT16 SRL Intr. Iuliu Valaori, Nr. 12, Cam. 1, Apartament 1 Bucuresti Bucuresti
IMPERIUM CREATIVE BUSSINES SRL Str. Foisorului, Nr. 145 B, Camera Nr. 4, Etaj 1 Bucuresti Bucuresti
ZONA DE CREATIE SRL Str. Armoniei, Nr. 24A Bucuresti Bucuresti
SPHERUS SPOT SRL Str. Muguras, Nr. 2, Apartament Camera 1 Bucuresti Bucuresti
IRA VISION SRL B-dul Unirii, Nr. 55, Camera Nr.1, Bloc E4A, Scara 2, Etaj 4, Apartament 39 Bucuresti Bucuresti