S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

TEHNOPOOL SRL


Statusul firmei TEHNOPOOL SRL, avand CUI 21823271, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma TEHNOPOOL SRL avand CUI 21823271, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma TEHNOPOOL SRL
CUI 21823271
Nr. Înmatriculare J40/10336/2007
Anul înfiinţării 2007


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Valea Ialomitei, Nr. 4, Bloc C11, Scara D, Etaj 6, Apartament 144
Telefon mobil 1 0724-315.4**
Persoana de conducere 1 BI**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei TEHNOPOOL SRL, CUI 21823271:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma TEHNOPOOL SRL, CUI 21823271:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma TEHNOPOOL SRL, CUI 21823271, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2016 0 0
2015 0 -15,953
2014 203,914 -31,524
2013 70,815 -17,367
2012 27,465 -6,930


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma TEHNOPOOL SRL, CUI 21823271:

Cod Descriere
1048 functiune
2065 mandat administratori expirat
2069 sediu expirat
2114 bilantul anual nedepus la registrul comertului pe anul 2008


Selectii de baze de date personalizate


TEHNOPOOL SRL, CUI 21823271 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
FEROM TRAINING SRL Str. Apolodor, Nr. 42 Bucuresti Bucuresti
MTC CONSTRUCT SRL Aleea Resita C, Nr. 1-3, Bloc 46, Scara 2, Etaj P, Apartament 21 Bucuresti Bucuresti
RESSOURCES HABITAT SRL Str. Elena Si Vasile Cojocaru, Nr. 8 Bucuresti Bucuresti
ELAND SRL Str. Moldovita, Nr. 17, Bloc 9, Scara B, Apartament 7 Bucuresti Bucuresti
AMANA OVERSEAS CO SRL Str. Virgil Madgearu, Nr. 27A, Complex Palladian, Corp B, Parter, Apartament 2 Bucuresti Bucuresti