S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

THE LIGHT AGENCY SRL


Statusul firmei THE LIGHT AGENCY SRL, avand CUI 45690725, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma THE LIGHT AGENCY SRL avand CUI 45690725, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma THE LIGHT AGENCY SRL
CUI 45690725
Nr. Înmatriculare J40/3401/2022
Anul înfiinţării 2022


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Argentina, Nr. 25, Parter
Telefon mobil 1 0729-961.4**
Persoana de conducere 1 DU**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 73**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei THE LIGHT AGENCY SRL, CUI 45690725:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma THE LIGHT AGENCY SRL, CUI 45690725:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma THE LIGHT AGENCY SRL, CUI 45690725, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 23,250 -11,378
2024 16,000 1,795
2023 15,203 8,411
2022 11,125 3,115


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma THE LIGHT AGENCY SRL, CUI 45690725:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


THE LIGHT AGENCY SRL, CUI 45690725 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
DREAM MEDIA CREATIVE ADVERTISING SRL Str. Fainari, Nr. 6, Cam. 1, Bloc 69, Scara 1, Etaj 3, Apartament 19 Bucuresti Bucuresti
GRANDEKO MEDIA SRL B-dul 1 Mai, Nr. 23, Bloc C8, Scara 3, Etaj 3, Apartament 27 Bucuresti Bucuresti
SPEED BUSINESS SRL Aleea Botorani, Nr. 10, Bloc V57, Scara C, Etaj 4, Apartament 28 Bucuresti Bucuresti
SKIVAK AGENCY SRL B-dul Dimitrie Pompeiu, Nr. 9-9A, Iride Business Park, Cladirea 14, Biroul 07, Etaj 1 Bucuresti Bucuresti
OUTSIDE BUSINESS SRL Calea Floreasca, Nr. 86, Apartament 1 Bucuresti Bucuresti