S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

TOP PLAY SRL


Statusul firmei TOP PLAY SRL, avand CUI 30955760, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma TOP PLAY SRL avand CUI 30955760, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma TOP PLAY SRL
CUI 30955760
Nr. Înmatriculare J40/13991/2012
Anul înfiinţării 2012


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Spl. Independentei, Nr. 273, Corp 1, Etaj 4
Telefon mobil 1 0737-308.4**
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Barur*


Localizarea firmei TOP PLAY SRL, CUI 30955760:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma TOP PLAY SRL, CUI 30955760:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma TOP PLAY SRL, CUI 30955760, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma TOP PLAY SRL, CUI 30955760:

Cod Descriere
1074 intrerupere temporara de activitate
2069 sediu expirat
2120 perioada de suspendare activitate expirata


Selectii de baze de date personalizate


TOP PLAY SRL, CUI 30955760 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
P&A CHERRY GROUP SRL Str. Calea Grivitei, Nr. 68, Etaj P, Apartament 3A Bucuresti Bucuresti
SIMPLE RESTAURANT SRL Str. Petre Ispirescu, Nr. 82, Corp A, Camera Nr. 1 Bucuresti Bucuresti
DUMARS D.M.S. SRL Spl. Independentei, Nr. 290, Complex Studentesc Regie, Cantina R3-Parter Bucuresti Bucuresti
MEDIEVAL CITY SRL Str. Cutitul De Argint, Nr. 60A Bucuresti Bucuresti
ROXI BAR INVEST SRL Intr. Sipetului, Nr. 1A Bucuresti Bucuresti