S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

TOTAL FOREST CONSTRUCT SRL


Statusul firmei TOTAL FOREST CONSTRUCT SRL, avand CUI 30023154, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma TOTAL FOREST CONSTRUCT SRL avand CUI 30023154, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma TOTAL FOREST CONSTRUCT SRL
CUI 30023154
Nr. Înmatriculare J40/3848/2012
Anul înfiinţării 2012


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Luncsoarei, Nr. 1, Bloc 52, Scara A, Etaj 10, Apartament 42
Telefon mobil 1 0723-618.9**
Email 1 offi**@**
Persoana de conducere 1 AN**
Adresa web 1 www.che**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei TOTAL FOREST CONSTRUCT SRL, CUI 30023154:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma TOTAL FOREST CONSTRUCT SRL, CUI 30023154:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma TOTAL FOREST CONSTRUCT SRL, CUI 30023154, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 1,418,705 29,194
2024 1,430,514 -3,564
2023 2,201,334 -36,700
2022 2,859,746 101,967
2021 2,978,765 305,449
2020 1,714,023 38,507
2019 1,478,747 3,682
2018 1,263,753 112,368
2016 817,042 23,659
2015 767,851 5,508
2014 744,250 42,009
2013 624,929 40,279
2012 392,374 34,476


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma TOTAL FOREST CONSTRUCT SRL, CUI 30023154:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


TOTAL FOREST CONSTRUCT SRL, CUI 30023154 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
NATURAL HOME CONCEPT SRL Str. Odoarei, Nr. 11 Bucuresti Bucuresti
MET DESIGN CONSTRUCT SRL Str. Sachelarie Visarion, Nr. 10, Bloc 111A, Scara 1, Etaj 8, Apartament 30 Bucuresti Bucuresti
ARCADIA DESIGN SRL Str. Vizantea, Nr. 13, Cam. 1 Bucuresti Bucuresti
NOVA TIME SPEDITION SRL Aleea Lunca Siretului, Nr. 10, Bloc M45B, Scara 2, Etaj 6, Apartament 72 Bucuresti Bucuresti
DRAGU LOGISTICS SRL B-dul Iuliu Maniu, Nr. 415, Bucuresti Bucuresti