S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

TRATTORIA CON GUSTO SRL


Statusul firmei TRATTORIA CON GUSTO SRL, avand CUI 38181974, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma TRATTORIA CON GUSTO SRL avand CUI 38181974, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma TRATTORIA CON GUSTO SRL
CUI 38181974
Nr. Înmatriculare J40/15361/2017
Anul înfiinţării 2017


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Valsanesti, Nr. 1, Bloc P+4, Apartament 75
Persoana de conducere 1 CA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei TRATTORIA CON GUSTO SRL, CUI 38181974:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma TRATTORIA CON GUSTO SRL, CUI 38181974:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma TRATTORIA CON GUSTO SRL, CUI 38181974, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2017 87,884 31,153


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma TRATTORIA CON GUSTO SRL, CUI 38181974:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


TRATTORIA CON GUSTO SRL, CUI 38181974 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
FRESH SALAD SRL Drumul Taberei, Nr. 28, Bloc T2, Scara 1, Etaj 9, Apartament 116 Bucuresti Bucuresti
ATTITUDE SPA SRL Aleea Alexandru, Nr. 47 Bucuresti Bucuresti
SIERRA GRAND SRL B-dul Energeticienilor, Nr. 100-110, Etaj Parter Bucuresti Bucuresti
SORRISO PINSA SRL Sos. Oltenitei, Nr. 162, Bloc 3, Scara 2, Etaj 8, Apartament 70 Bucuresti Bucuresti
FOOD COURT ARENA SRL Str. Grigore Ionescu, Nr. 63, Bloc T 73, Scara B, Etaj 4, Apartament 42 Bucuresti Bucuresti