S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

UNICORN PREST SRL


Statusul firmei UNICORN PREST SRL, avand CUI 34499950, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma UNICORN PREST SRL avand CUI 34499950, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma UNICORN PREST SRL
CUI 34499950
Nr. Înmatriculare J40/5712/2015
Anul înfiinţării 2015


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Sos. Giurgiului, Nr. 123, Bloc 4B, Scara 5, Etaj 10, Apartament 198
Telefon mobil 1 0766-751.2**
Persoana de conducere 1 SI**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 86**
Descriere CAEN Alte *


Localizarea firmei UNICORN PREST SRL, CUI 34499950:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma UNICORN PREST SRL, CUI 34499950:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma UNICORN PREST SRL, CUI 34499950, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma UNICORN PREST SRL, CUI 34499950:

Cod Descriere
1052 lichidare
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


UNICORN PREST SRL, CUI 34499950 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
LABORATORY OF EXPERIMENTAL MEDICINE L.E.M. SRL Sos. Andronache, Nr. 236, Parter Bucuresti Bucuresti
LENSSIO OPTIC CARE SRL Drumul Binelui, Nr. 33, Bloc 2, Apartament 12 Bucuresti Bucuresti
ERSILIA TEREBLECEA INVEST GROUP SRL Sos. Fundeni, Nr. 1, Camera 2, Bloc 38, Scara 1, Etaj 3, Apartament 16 Bucuresti Bucuresti
OPTIC MACRIS SRL Aleea Luncsoara, Nr. 2E, Cam. 2, Etaj 2, Apartament 4 Bucuresti Bucuresti
DELBANI AESTHETICS SRL Str. Horia Macelariu, Nr. 83, Scara A, Etaj 12, Apartament 57 Bucuresti Bucuresti