S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

VANFRUCT COFFEE SHOP SRL


Statusul firmei VANFRUCT COFFEE SHOP SRL, avand CUI 41392360, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma VANFRUCT COFFEE SHOP SRL avand CUI 41392360, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma VANFRUCT COFFEE SHOP SRL
CUI 41392360
Nr. Înmatriculare J40/9173/2019
Anul înfiinţării 2019


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Sos. Colentina, Nr. 26, Camera 1, Bloc 64, Scara A2, Etaj 5, Apartament 55
Telefon mobil 1 0735-553.1**
Persoana de conducere 1 LU**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Barur*


Localizarea firmei VANFRUCT COFFEE SHOP SRL, CUI 41392360:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma VANFRUCT COFFEE SHOP SRL, CUI 41392360:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma VANFRUCT COFFEE SHOP SRL, CUI 41392360, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 270,203 -116,072
2024 265,442 -30,567
2023 263,286 -2,037
2022 361,899 182,847
2021 283,108 32,809
2020 153,997 45,180
2019 13,784 6,670


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma VANFRUCT COFFEE SHOP SRL, CUI 41392360:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


VANFRUCT COFFEE SHOP SRL, CUI 41392360 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
KALTONE CAFE SRL Calea Serban Voda, Nr. 272, Parter, Bloc 15 Bucuresti Bucuresti
ATART BUILD SRL Str. Maicanesti, Nr. 39B, Camera 2 Bucuresti Bucuresti
LIMELIGHT PIANO BARS SRL Calea Victoriei, Nr. 100, Etaj Subs. Bucuresti Bucuresti
THE WINE TRUCK SRL Aleea Dorohoi, Nr. 8, Bloc A10, Scara 1, Etaj 10, Apartament 41 Bucuresti Bucuresti
JUKEBOX VENUE SRL Calea Serban Voda, Nr. 133, Cladirile D-E, Parter, Camera Nr.10 Bucuresti Bucuresti