S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

VASCULAR TEAM ART SRL


Statusul firmei VASCULAR TEAM ART SRL, avand CUI 38022898, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma VASCULAR TEAM ART SRL avand CUI 38022898, din localitatea Ploiesti, judetul Prahova:

Detalii Firma
Nume Firma VASCULAR TEAM ART SRL
CUI 38022898
Nr. Înmatriculare J29/1949/2017
Anul înfiinţării 2017


Date De Contact
Judet Prahova
Sector/Localitate Ploiesti
Adresa Str. Aviatorilor, Nr. 1, Bloc 106F, Scara B, Etaj P, Apartament 23
Persoana de conducere 1 SA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 86**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei VASCULAR TEAM ART SRL, CUI 38022898:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma VASCULAR TEAM ART SRL, CUI 38022898:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma VASCULAR TEAM ART SRL, CUI 38022898, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 1,089,373 602,349
2024 839,248 400,734
2023 521,250 218,994
2022 367,870 128,886
2021 256,070 45,617
2020 203,080 59,875
2019 202,460 88,953
2018 65,300 -44,765
2017 31,370 3,153


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma VASCULAR TEAM ART SRL, CUI 38022898:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


VASCULAR TEAM ART SRL, CUI 38022898 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Prahova avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
DRV ENDODENT SRL Str. Spatar Milescu, Nr. 27A, Bloc 141G, Etaj 3, Apartament 15 Ploiesti Prahova
FARMA MAS DISTRIBUTION SRL Str. Valea Seman, Nr. 34 Urlati Prahova
VALAHIA MEDICAL SRL Str. Dreptatii, Nr. 2, Etaj P Ploiesti Prahova
VERO MEDICA SRL Str. Sportului, Nr. 2 Ploiesti Prahova
SCHNELBACH MEDICAL CARE SRL Str. Rudului, Nr. 2B Ploiesti Prahova