S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

VELVET LUXURY SRL


Statusul firmei VELVET LUXURY SRL, avand CUI 44597874, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma VELVET LUXURY SRL avand CUI 44597874, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma VELVET LUXURY SRL
CUI 44597874
Nr. Înmatriculare J40/12229/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Novaci, Nr. 2, Bloc S9, Scara 1, Etaj 4, Apartament 18
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 68**
Descriere CAEN Agent*


Localizarea firmei VELVET LUXURY SRL, CUI 44597874:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma VELVET LUXURY SRL, CUI 44597874:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma VELVET LUXURY SRL, CUI 44597874, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma VELVET LUXURY SRL, CUI 44597874:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


VELVET LUXURY SRL, CUI 44597874 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ASSG URBAN SRL Calea Vacaresti, Nr. 356-358, Mezanin, Bloc 1, Apartament M7 Bucuresti Bucuresti
CROITORU IMOBILIARE SRL Str. Ghirlandei, Nr. 9, Bloc 44, Scara 2, Etaj 2, Apartament 50 Bucuresti Bucuresti
NAZARETH INVESTMENT SRL Str. Brasoveni, Nr. 33, Bloc 10, Etaj P, Apartament 4 Bucuresti Bucuresti
LYRI CAPITAL SRL Str. Banul Antonache Nr. 63 Et. 2 Ap. 5 Bucuresti Bucuresti
ZACKHSIM IMOBILIARE SRL Str. Nazarcea, Nr. 76 Bucuresti Bucuresti