S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

VERA PUBLISHING SRL


Statusul firmei VERA PUBLISHING SRL, avand CUI 15242827, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma VERA PUBLISHING SRL avand CUI 15242827, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma VERA PUBLISHING SRL
CUI 15242827
Nr. Înmatriculare J40/2833/2003
Anul înfiinţării 2003


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa B-dul Ghica Tei, Nr. 91, Bloc T32, Scara 1, Etaj 1, Apartament 29
Telefon mobil 1 0722-699.0**
Persoana de conducere 1 BA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 73**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei VERA PUBLISHING SRL, CUI 15242827:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma VERA PUBLISHING SRL, CUI 15242827:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma VERA PUBLISHING SRL, CUI 15242827, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 40,802 -21,009
2024 41,049 -20,388
2023 92,069 17,732
2022 62,284 9,007
2021 57,953 -13,460
2020 64,904 -1,737
2019 66,060 -23,405
2018 87,291 -140
2017 73,467 763
2016 44,059 -5,445
2015 55,966 -32,282
2014 64,423 -29,714
2013 96,508 4,842
2012 89,784 -18,592
2011 91,685 12,604
2010 87,689 11,657
2009 63,209 19,387
2008 96,325 22,256
2007 37,331 -7,858
2006 28,061 -4,859
2005 42,509 7,350
2004 21,265 4,693


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma VERA PUBLISHING SRL, CUI 15242827:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


VERA PUBLISHING SRL, CUI 15242827 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
CITACOM DESIGN PROD SRL Aleea Cetatuia, Nr. 10, Bloc 25/1, Scara B, Etaj 6, Apartament 70 Bucuresti Bucuresti
OVERLOADED SRL Str. Elev Stefanescu Stefan, Nr. 61, Bloc 420, Scara 1, Etaj 2, Apartament 32 Bucuresti Bucuresti
CONCEPT MEDIA MANAGEMENT SRL Sos. Gheorghe Ionescu Sisesti, Nr. 225-245, Etaj 3, Apartament 12 Bucuresti Bucuresti
NATURAL MEDIA SRL B-dul Mircea Voda, Nr. 35, O Camera, Bloc M27, Etaj 5, Apartament 14 Bucuresti Bucuresti
WHY NOT ADVERTISING CONCEPT SRL Intr. Reconstructiei, Nr. 4, Camera 1, Bloc 27, Scara 2, Etaj 5, Apartament 65 Bucuresti Bucuresti