S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

VERI CORSA SRL


Statusul firmei VERI CORSA SRL, avand CUI 41365780, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma VERI CORSA SRL avand CUI 41365780, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma VERI CORSA SRL
CUI 41365780
Nr. Înmatriculare J40/8910/2019
Anul înfiinţării 2019


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Ilioara, Nr. 2 Bis, Bloc Pm30, Scara A, Etaj 6, Apartament 26
Telefon mobil 1 0733-330.2**
Persoana de conducere 1 OR**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 47**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei VERI CORSA SRL, CUI 41365780:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma VERI CORSA SRL, CUI 41365780:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma VERI CORSA SRL, CUI 41365780, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 13,800 -2,125
2024 66,575 11,900
2023 14,693 -2,042
2022 24,330 -5,801
2021 78,708 17,914
2020 56,351 -20,601
2019 0 -88


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma VERI CORSA SRL, CUI 41365780:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


VERI CORSA SRL, CUI 41365780 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
SRB STAR TRADING SRL Aleea Iosif Hodos, Nr. 4, Parter, Bloc J50, Scara A, Apartament 1 Bucuresti Bucuresti
MILLENIUM BEST COFFEE SRL Str. Plt. Radu Gheorghe, Nr. 9, Bloc 13, Scara A, Apartament 28 Bucuresti Bucuresti
BOJE & ANA VENDING CAFFE SRL Str. Cimpineanca, Nr. 3, Camera 1, Bloc P109, Scara 2, Etaj 6, Apartament 63 Bucuresti Bucuresti
PROSPER INDUSTRY FOOD SRL Str. Mendeleev, Nr. 17, Etaj 1, Apartament 6 Bucuresti Bucuresti
BTP COFFE TEAM SRL Str. Sighet, Nr. 32 Bucuresti Bucuresti