S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

VERKAUF MARKETING SRL


Statusul firmei VERKAUF MARKETING SRL, avand CUI 43678237, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma VERKAUF MARKETING SRL avand CUI 43678237, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma VERKAUF MARKETING SRL
CUI 43678237
Nr. Înmatriculare J40/1923/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Drumul Gura Fagetului, Nr. 69, Etaj 1, Apartament 5
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 73**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei VERKAUF MARKETING SRL, CUI 43678237:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma VERKAUF MARKETING SRL, CUI 43678237:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma VERKAUF MARKETING SRL, CUI 43678237, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 0 -3,500
2024 0 0
2023 21,600 2,489
2022 99,890 46,391
2021 69,700 44,882


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma VERKAUF MARKETING SRL, CUI 43678237:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


VERKAUF MARKETING SRL, CUI 43678237 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ADVANCED STRATEGIC SERVICES SRL Calea Mosilor, Nr. 213, Bloc 21A, Scara B, Etaj 5, Apartament 104 Bucuresti Bucuresti
DIAMOND MARKETING GROUP SRL Str. Nerva Traian, Nr. 11, Camera Nr.10, Bloc M68, Scara 2, Etaj 3, Apartament 44 Bucuresti Bucuresti
DTZ MEDIA ADVERTISING SRL Str. Elena Farago, Nr. 3, Etaj 3, Apartament 6 Bucuresti Bucuresti
AGER MOB SOFTWARE SRL Str. Argentina, Nr. 25, Parter Bucuresti Bucuresti
EXXO ADVERTISING SRL Str. Brailita, Nr. 5, Bloc V10, Scara 1, Etaj 5, Apartament 18 Bucuresti Bucuresti