S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

VERTEX SOFT SRL


Statusul firmei VERTEX SOFT SRL, avand CUI 17341630, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma VERTEX SOFT SRL avand CUI 17341630, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma VERTEX SOFT SRL
CUI 17341630
Nr. Înmatriculare J40/4659/2005
Anul înfiinţării 2005


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Intr. Sutasului
Telefon mobil 1 0723-596.4**
Telefon mobil 2 0724-315.3**
Email 1 offi**@**
Persoana de conducere 1 DU**
Adresa web 1 www.vso**
Adresa web 2 www.vpr**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 62**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei VERTEX SOFT SRL, CUI 17341630:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma VERTEX SOFT SRL, CUI 17341630:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma VERTEX SOFT SRL, CUI 17341630, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2020 0 0
2019 0 0
2018 0 0
2017 2,120 2,056
2016 0 0
2015 5,050 -2,467
2014 4,449 -21
2013 18,956 11,148
2012 0 -1,329
2011 10,101 -3,045
2010 7,864 4,976
2009 0 -23,140
2008 0 -27,387
2007 29,639 900


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma VERTEX SOFT SRL, CUI 17341630:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


VERTEX SOFT SRL, CUI 17341630 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
HMK TEAM DEVELOPMENT SOLUTIONS SRL Str. Balacescu Constantin, Nr. 1, Constructia C1,Parter, Camera 1 Bucuresti Bucuresti
HACKZIP CONSULTING SRL Str. Murguta, Nr. 6, Camera 3, Bloc 9, Scara 4, Etaj 1, Apartament 51 Bucuresti Bucuresti
HCM SAPIENTIA SRL Calea Vacaresti, Nr. 278, Bloc 68, Scara B, Etaj 4, Apartament 39 Bucuresti Bucuresti
CRAI DIGITAL CONSULT SRL B-dul Bucurestii Noi, Nr. 50A, Tronson A+C, Etaj 4, Apartament 26 Bucuresti Bucuresti
FUSION HEALTH TECHNOLOGY SOLUTIONS ROMANIA SRL Calea Floreasca, Nr. 55, Biroul 205/1, Etaj 2 Bucuresti Bucuresti