S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

VG INVESTMENT AND TRADING SRL


Statusul firmei VG INVESTMENT AND TRADING SRL, avand CUI 38553938, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma VG INVESTMENT AND TRADING SRL avand CUI 38553938, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma VG INVESTMENT AND TRADING SRL
CUI 38553938
Nr. Înmatriculare J40/19943/2017
Anul înfiinţării 2017


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Gheorghe Titeica, Nr. 92A, Camera 2, Etaj 1
Persoana de conducere 1 GH**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Barur*


Localizarea firmei VG INVESTMENT AND TRADING SRL, CUI 38553938:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma VG INVESTMENT AND TRADING SRL, CUI 38553938:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma VG INVESTMENT AND TRADING SRL, CUI 38553938, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2018 105,303 -26,770
2017 0 -1,935


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma VG INVESTMENT AND TRADING SRL, CUI 38553938:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


VG INVESTMENT AND TRADING SRL, CUI 38553938 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
SMA BOUTIQUE DE LUXE SRL Str. Mircea Voda, Nr. 34, Bloc M1 Parter Bucuresti Bucuresti
CRIST AL PRO IMPEX SRL Str. Scheiul De Jos, Nr. 5, Etaj P Bucuresti Bucuresti
HOSTCOFFEE SHOP DREAM SRL Aleea Barajul Sadului, Nr. 1, Camera Nr 2, Bloc N5, Scara 1, Etaj 1, Apartament 10 Bucuresti Bucuresti
SCARLI EXPO SRL Str. Foisorului, Nr. 5, Bloc F4C, Etaj 8, Apartament 35 Bucuresti Bucuresti
NATI BRAND SRL Str. Varnitei, Nr. 6 Bucuresti Bucuresti