S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

VICTORIA EXPERT INVEST SRL


Statusul firmei VICTORIA EXPERT INVEST SRL, avand CUI 35825744, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma VICTORIA EXPERT INVEST SRL avand CUI 35825744, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma VICTORIA EXPERT INVEST SRL
CUI 35825744
Nr. Înmatriculare J40/4089/2016
Anul înfiinţării 2016


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Margeanului, Nr. 10, Camera 1, Bloc M57, Scara 1, Etaj 8, Apartament 50
Persoana de conducere 1 MA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei VICTORIA EXPERT INVEST SRL, CUI 35825744:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma VICTORIA EXPERT INVEST SRL, CUI 35825744:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma VICTORIA EXPERT INVEST SRL, CUI 35825744, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2024 10 -32,936
2023 471,030 19,475
2022 148,816 9,575


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma VICTORIA EXPERT INVEST SRL, CUI 35825744:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


VICTORIA EXPERT INVEST SRL, CUI 35825744 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
WIGNACOURT PRODUCTION SRL Str. Pitar Mos, Nr. 27, Apartament 17 Bucuresti Bucuresti
PINK WOMAN SRL Str. Zemes, Nr. 4, Bloc Pm19, Scara 3, Etaj 3, Apartament 152 Bucuresti Bucuresti
NOVA KOP INVEST SRL Str. Dr. Carol Davila, Nr. 93, Bloc Corp A, Etaj Parter, Apartament 1A Bucuresti Bucuresti
IDO MEMOS SRL Str. Garii De Nord, Nr. 6-8, Camera 2, Bloc A, Scara A, Etaj 2, Apartament 12 Bucuresti Bucuresti
EUROM BEST FOOD SRL Intr. Cocora, Nr. 3, Etaj 2, Apartament 3 Bucuresti Bucuresti