S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

VIGMAR IMPEX SRL


Statusul firmei VIGMAR IMPEX SRL, avand CUI 15503060, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma VIGMAR IMPEX SRL avand CUI 15503060, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma VIGMAR IMPEX SRL
CUI 15503060
Nr. Înmatriculare J40/7838/2003
Anul înfiinţării 2003


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Magnetului, Nr. 92
Telefon mobil 1 0744-893.0**
Telefon fix 1 0212-562.5**
Telefon fix 2 0213-320.3**
Persoana de conducere 1 PA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei VIGMAR IMPEX SRL, CUI 15503060:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma VIGMAR IMPEX SRL, CUI 15503060:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma VIGMAR IMPEX SRL, CUI 15503060, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 0 0
2024 0 0
2021 118,152 -18,304
2020 121,064 -31,499
2019 160,507 -13,916
2018 161,679 19,338
2017 154,445 -9,261
2016 110,918 -2,462
2015 95,225 -16,713
2014 94,616 -2,820
2013 92,817 -2,067
2012 80,778 8,464
2011 72,339 6,239
2010 58,370 1,725
2009 71,675 -1,218
2008 31,228 -8,587
2007 2,081 -2,947
2006 0 0
2005 0 0
2004 0 0
2003 4,190 158


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma VIGMAR IMPEX SRL, CUI 15503060:

Cod Descriere
1074 intrerupere temporara de activitate
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


VIGMAR IMPEX SRL, CUI 15503060 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
XINHUA 99 INTERNATIONAL SRL Str. Fetesti, Nr. 4, Camera 2, Bloc F5, Scara F, Etaj 4, Apartament 88 Bucuresti Bucuresti
SANG LIAN COMERT IMPEX SRL Sos. Pantelimon, Nr. 253, Bloc 44, Scara C, Etaj 8, Apartament 111 Bucuresti Bucuresti
VIRGO DISTRIBUTION SRL Str. Wilhelm Filderman, Nr. 18, Etaj 2, Apartament 8 Bucuresti Bucuresti
BIG WORLD ROM 99 SRL Sos. Pantelimon, Nr. 309, Bloc 8, Scara D, Etaj 4, Apartament 133 Bucuresti Bucuresti
HORIZON ORIENTAL COMERT SRL Str. Erou Ion Scortan, Nr. 57, Camera 1 Bucuresti Bucuresti