S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

VINCI MANAGEMENT SRL


Statusul firmei VINCI MANAGEMENT SRL, avand CUI 41167937, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma VINCI MANAGEMENT SRL avand CUI 41167937, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma VINCI MANAGEMENT SRL
CUI 41167937
Nr. Înmatriculare J40/6881/2019
Anul înfiinţării 2019


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Barbu Delavrancea, Nr. 2A, Parter, Camera Nr. 1, Bloc 2A, Apartament 1
Telefon mobil 1 0736-400.8**
Persoana de conducere 1 PO**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 62**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei VINCI MANAGEMENT SRL, CUI 41167937:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma VINCI MANAGEMENT SRL, CUI 41167937:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma VINCI MANAGEMENT SRL, CUI 41167937, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 0 0
2024 0 -9,665
2023 0 -43,364
2022 1,253,782 1,120,090
2021 863,046 795,959
2020 861,735 786,604
2019 779,390 741,561


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma VINCI MANAGEMENT SRL, CUI 41167937:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


VINCI MANAGEMENT SRL, CUI 41167937 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
LOCKPICK NETWORKS SRL Str. Grigore Gafencu, Nr. 25, Cam 2 Bucuresti Bucuresti
WHITE TIGER TECHNOLOGIES SRL Calea Mosilor, Nr. 306, Bloc 56, Scara B, Etaj 6, Apartament 55 Bucuresti Bucuresti
HRASLA SRL Str. Cpt. Alexandru Serbanescu, Nr. 45, Bloc 20F, Scara 1, Etaj 2, Apartament 9 Bucuresti Bucuresti
SECURITY CLEARED CONSULTING SRL Sos. Stefan Cel Mare, Nr. 41, Bloc 34Bis, Scara 1, Etaj 3, Apartament 9 Bucuresti Bucuresti
AGFP CONSULTANT SRL-D Str. Pomarla, Nr. 2, Bloc B20, Scara 2, Etaj 8, Apartament 53 Bucuresti Bucuresti