S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

VIONAS MED SRL


Statusul firmei VIONAS MED SRL, avand CUI 16288431, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma VIONAS MED SRL avand CUI 16288431, din localitatea Ploiesti, judetul Prahova:

Detalii Firma
Nume Firma VIONAS MED SRL
CUI 16288431
Nr. Înmatriculare J29/656/2004
Anul înfiinţării 2004


Date De Contact
Judet Prahova
Sector/Localitate Ploiesti
Adresa Str. Domnisori, Nr. 19, Bloc 9 D, Etaj P, Apartament 1
Telefon mobil 1 0721-604.7**
Persoana de conducere 1 NA**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 86**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei VIONAS MED SRL, CUI 16288431:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma VIONAS MED SRL, CUI 16288431:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma VIONAS MED SRL, CUI 16288431, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 0 0
2024 0 0
2023 0 0
2022 0 0
2021 0 0
2020 0 0
2019 0 0
2018 1,450 -2,393
2017 15,492 -2,995
2016 16,706 -1,937
2015 19,440 453
2014 15,031 -1,301
2013 8,990 1,182
2012 7,890 6,955
2011 38,455 -2,678
2010 44,755 -6,567
2009 60,481 5,798
2008 97,911 39,174
2007 79,003 21,095
2006 63,448 10,683
2005 48,013 6,683
2004 14,768 2,390


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma VIONAS MED SRL, CUI 16288431:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


VIONAS MED SRL, CUI 16288431 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Prahova avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
MMG MEDSERV CONSULTING SRL B-dul Republicii, Nr. 11A, Cam.5, Bloc C14, Etaj Parter Plopeni Prahova
OBSTETRICA GINECOLOGIE SRL Str. Democratiei, Nr. 32 Ploiesti Prahova
MF ALBUSERV SRL Nr. 503, Bloc P12, Scara B, Etaj Parter, Apartament 11 Potigrafu Prahova
MEDDAR KINETO MEDICAL SRL Str. Simion Barnutiu, Nr. 12 Campina Prahova
ELIT MEDICAL SRL Str. Vasile Lupu, Nr. 2, Bloc 32 E Si F, Etaj Part. Ploiesti Prahova