S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

VONALA SRL


Statusul firmei VONALA SRL, avand CUI 28383720, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma VONALA SRL avand CUI 28383720, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma VONALA SRL
CUI 28383720
Nr. Înmatriculare J40/5022/2011
Anul înfiinţării 2011


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Raspantiilor, Nr. 21
Telefon mobil 1 0766-633.3**
Telefon fix 1 0314-270.6**
Email 1 andr**@**
Persoana de conducere 1 PO**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei VONALA SRL, CUI 28383720:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma VONALA SRL, CUI 28383720:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma VONALA SRL, CUI 28383720, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2020 0 -28,836
2019 0 -28,836
2018 0 -23,316
2017 0 -21,325
2016 0 -6,735
2015 0 -7,861
2014 0 -26,824
2013 52,770 31,256
2012 91,164 46,158


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma VONALA SRL, CUI 28383720:

Cod Descriere


Selectii de baze de date personalizate


VONALA SRL, CUI 28383720 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
MEDITERANIAN ITALIAN FOOD DISTRIBUTION SRL Str. Cristian Popisteanu, Nr. 2-4, Biroul 2, Etaj 3 Bucuresti Bucuresti
SOFRARO TRADING SRL Str. Ion Creanga, Nr. 6A, Bloc 91, Scara 1, Etaj 1, Apartament 8 Bucuresti Bucuresti
TEOMOON SRL Str. Aleea Vlasiei, Nr. 2, Bl.Miib8/1(M1), Scara B, Etaj 1, Apartament 49 Bucuresti Bucuresti
DIAMANTAKI TRADING SRL Str. Gheorghe Petrascu, Nr. 51, Bloc Pm54, Scara A, Etaj 1, Apartament 13 Bucuresti Bucuresti
DANY AQUA GRUP SRL Sos. Giurgiului, Nr. 121A, Etaj 4, Apartament 13 Bucuresti Bucuresti