S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

WHITE FLOWER LOGITRANS SRL


Statusul firmei WHITE FLOWER LOGITRANS SRL, avand CUI 44807763, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma WHITE FLOWER LOGITRANS SRL avand CUI 44807763, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma WHITE FLOWER LOGITRANS SRL
CUI 44807763
Nr. Înmatriculare J40/14800/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Trifesti, Nr. 5A, Etaj 6, Apartament 50
Persoana de conducere 1


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 52**
Descriere CAEN Alte *


Localizarea firmei WHITE FLOWER LOGITRANS SRL, CUI 44807763:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma WHITE FLOWER LOGITRANS SRL, CUI 44807763:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma WHITE FLOWER LOGITRANS SRL, CUI 44807763, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2022 7,003,826 140,020
2021 20,763 -12,028


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma WHITE FLOWER LOGITRANS SRL, CUI 44807763:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


WHITE FLOWER LOGITRANS SRL, CUI 44807763 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
GLOBAL BUSINESS OPPORTUNITIES SRL Str. Pictor Stefan Dumitrescu, Nr. 11, Camera 2, Bloc 11, Scara 1, Etaj 8, Apartament 33 Bucuresti Bucuresti
SIMA TCS SRL B-dul Lacul Tei, Nr. 107, Bloc 14, Scara A, Etaj 1, Apartament 8 Bucuresti Bucuresti
EXPERT SHIPPING SRL Spl. Independentei, Nr. 273, Bloc Corp 3, Etaj 1, Apartament Bir24 Bucuresti Bucuresti
MAN ADRY CONSULTING SRL Drumul Sabareni,Cladire Facturare 1 Si 2, Nr. 24-26, Bloc Mansarda, Etaj Birou, Apartament Cod 1D303V Bucuresti Bucuresti
EFICIENT TRANS CONSTRUCT SRL Str. Margelelor, Nr. 74, Bloc N2, Scara 4, Etaj 1, Apartament 52 Bucuresti Bucuresti