S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

WIDE MEDIA DESIGN SRL


Statusul firmei WIDE MEDIA DESIGN SRL, avand CUI 24144348, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma WIDE MEDIA DESIGN SRL avand CUI 24144348, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma WIDE MEDIA DESIGN SRL
CUI 24144348
Nr. Înmatriculare J40/11705/2008
Anul înfiinţării 2008


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Beiu Constantin, Nr. 12D
Telefon fix 1 0212-338.4**
Email 1 wide**@**
Persoana de conducere 1 IO**
Adresa web 1 www.wid**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 63**
Descriere CAEN Prelu*


Localizarea firmei WIDE MEDIA DESIGN SRL, CUI 24144348:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma WIDE MEDIA DESIGN SRL, CUI 24144348:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma WIDE MEDIA DESIGN SRL, CUI 24144348, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2016 0 -3,945
2015 0 -3,945
2014 0 -3,945
2013 2,885 -9,324
2012 4,900 -3,562
2011 52,500 44,990


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma WIDE MEDIA DESIGN SRL, CUI 24144348:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat


Selectii de baze de date personalizate


WIDE MEDIA DESIGN SRL, CUI 24144348 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
MUNCHKIN TECH SRL Sos. Stefan Cel Mare, Nr. 15, Bloc 15, Scara C, Etaj 5, Apartament 18 Bucuresti Bucuresti
DEBTOR SERVICES SRL Calea 13 Septembrie, Nr. 65-69, Bloc 65-67, Scara 2, Etaj 2, Apartament 44 Bucuresti Bucuresti
BSC INVENT SRL B-dul Basarabia, Nr. 256G, Indicativ Biroul 7.1 B, Etaj 7 Bucuresti Bucuresti
ROW MEDIA SRL Str. Furtunei, Nr. 28, Subsol, Cam 1, Apartament 1 Bucuresti Bucuresti
RLC PRO SOFTWARE SRL Str. Maica Domnului, Nr. 14, Bloc T52, Etaj 9, Apartament 28 Bucuresti Bucuresti