S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

YELLOW PROMO SRL


Statusul firmei YELLOW PROMO SRL, avand CUI 24721276, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma YELLOW PROMO SRL avand CUI 24721276, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma YELLOW PROMO SRL
CUI 24721276
Nr. Înmatriculare J40/18986/2008
Anul înfiinţării 2008


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Str. Podul Giurgiului, Nr. 1, Bloc 9, Etaj 8, Apartament 50
Telefon mobil 1 0721-686.4**
Persoana de conducere 1 RA**
Adresa web 1 www.yel**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 73**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei YELLOW PROMO SRL, CUI 24721276:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma YELLOW PROMO SRL, CUI 24721276:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma YELLOW PROMO SRL, CUI 24721276, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2016 0 -4,015
2015 69,413 -4,192
2014 9,273 -567


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma YELLOW PROMO SRL, CUI 24721276:

Cod Descriere
1048 functiune
2069 sediu expirat
2114 bilantul anual nedepus la registrul comertului pe anul 2008


Selectii de baze de date personalizate


YELLOW PROMO SRL, CUI 24721276 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
DAKOMMUNICATION PR SRL Str. Slt. Alexandru Moga, Nr. 2, Etaj 2, Apartament 3 Bucuresti Bucuresti
DAMARSIN SERVICII SRL Str. Humulesti, Nr. 12, Bloc H8, Scara 2, Etaj 4, Apartament 38 Bucuresti Bucuresti
RAMSCO ADVERTISING SRL Sos. Giurgiului, Nr. 118, Camera 3, Bloc 12, Scara 5, Etaj 2, Apartament 121 Bucuresti Bucuresti
DELTA ADVERTISING SRL B-dul Basarabia, Nr. 112, Bloc L7, Scara A, Etaj 7, Apartament 33 Bucuresti Bucuresti
INTERNATIONAL CENTER OF TOURISM SRL Aleea Boteni, Nr. 2, Bloc D46, Scara D, Etaj 4, Apartament 58 Bucuresti Bucuresti