S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

CLINIC POINT SRL


Statusul firmei CLINIC POINT SRL, avand CUI 41094371, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma CLINIC POINT SRL avand CUI 41094371, din localitatea Ploiesti, judetul Prahova:

Detalii Firma
Nume Firma CLINIC POINT SRL
CUI 41094371
Nr. Înmatriculare J29/1758/2019
Anul înfiinţării 2019


Date De Contact
Judet Prahova
Sector/Localitate Ploiesti
Adresa Str. Cuza Voda, Nr. 10-12, Bloc C1A-C1B
Telefon mobil 1 0724-776.7**
Telefon fix 1 0344-143.3**
Persoana de conducere 1 IS**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 86**
Descriere CAEN Activ*


Localizarea firmei CLINIC POINT SRL, CUI 41094371:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma CLINIC POINT SRL, CUI 41094371:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma CLINIC POINT SRL, CUI 41094371, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2022 0 -135,223
2021 3,817 -43,944
2020 60,714 182,812
2019 0 -2,181


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma CLINIC POINT SRL, CUI 41094371:

Cod Descriere
1074 intrerupere temporara de activitate


Selectii de baze de date personalizate


CLINIC POINT SRL, CUI 41094371 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Prahova avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ELPOMED SERV SRL Str. Dacia, Nr. 62 Bucov Prahova
VASCULAR TEAM ART SRL Str. Aviatorilor, Nr. 1, Bloc 106F, Scara B, Etaj P, Apartament 23 Ploiesti Prahova
CABINET MEDICAL DR. ANDREEA TOADER SRL Nr. 367, Apartament 2 Ploiestiori Prahova
ENDOVERSIM SRL Str. Marasesti, Nr. 277, Bloc 25, Scara 1, Etaj 3, Apartament 16 Ploiesti Prahova
CABINETE MEDICALE IVASCU COICULESCU SNC Str. G-Ral Vasile Milea, Nr. 9, Bloc B 4, Etaj P Ploiesti Prahova