S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

ECOPOWER CONSTRUCT SRL


Statusul firmei ECOPOWER CONSTRUCT SRL, avand CUI 22223895, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma ECOPOWER CONSTRUCT SRL avand CUI 22223895, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma ECOPOWER CONSTRUCT SRL
CUI 22223895
Nr. Înmatriculare J40/14953/2007
Anul înfiinţării 2007


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Calea Floreasca, Nr.60, Et.6
Telefon fix 1 0314-251.4**
Persoana de conducere 1 JU**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 46**
Descriere CAEN Comer*


Localizarea firmei ECOPOWER CONSTRUCT SRL, CUI 22223895:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma ECOPOWER CONSTRUCT SRL, CUI 22223895:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma ECOPOWER CONSTRUCT SRL, CUI 22223895, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2016 2,510,716 -30,661


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma ECOPOWER CONSTRUCT SRL, CUI 22223895:

Cod Descriere


Selectii de baze de date personalizate


ECOPOWER CONSTRUCT SRL, CUI 22223895 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
TOP AMBALAJ COMPANY SRL Str. Vedea, Nr. 7, Bloc 87E, Scara 5, Etaj 4, Apartament 20 Bucuresti Bucuresti
HONICA PLUS SRL Aleea Blajel, Nr. 11, Camera 1, Bloc V5, Scara 1, Etaj 7, Apartament 22 Bucuresti Bucuresti
ASTRA VOPSELE DISTRIBUTION SRL Str. Cap. Ivan Anghelache, Nr. 10, Camera 1, Bloc M25, Scara 2, Etaj 2, Apartament 46 Bucuresti Bucuresti
FERMET LOGISTIC SRL Str. Lt.Col. Constantin Marinescu, Nr. 8, Bloc A-37, Scara 1, Etaj 1, Apartament 6 Bucuresti Bucuresti
ARCADIA DESIGN SRL Str. Vizantea, Nr. 13, Cam. 1 Bucuresti Bucuresti