S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

KEBABISH SRL


Statusul firmei KEBABISH SRL, avand CUI 28301887, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma KEBABISH SRL avand CUI 28301887, din localitatea Galati, judetul Galati:

Detalii Firma
Nume Firma KEBABISH SRL
CUI 28301887
Nr. Înmatriculare J17/422/2011
Anul înfiinţării 2011


Date De Contact
Judet Galati
Sector/Localitate Galati
Adresa Str. Vlad Tepes, Nr. 3, Camera 1, Bloc A2, Scara 1, Etaj Part., Apartament 1
Telefon mobil 1 0746-078.5**
Persoana de conducere 1 AS**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei KEBABISH SRL, CUI 28301887:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma KEBABISH SRL, CUI 28301887:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma KEBABISH SRL, CUI 28301887, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma KEBABISH SRL, CUI 28301887:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


KEBABISH SRL, CUI 28301887 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Galati avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
LEVEL FIVE SRL Calea Prutului, Nr. 9, Corp C2, Biroul 4, Etaj 1 Galati Galati
STA DIO ADELFIA SRL Str. Stelei, Nr. 5 Sendreni Galati
JOHNNY PI JUICE STAR SRL Str. Luminoasa, Nr. 1E Costi Galati
AVALCOM FOOD SRL Str. Stanjeneilor, Nr. 5A Piscu Galati
SCORPION EXPERT SRL Str. Portului, Nr. 8, Camera 1, Etaj 1, Apartament 1 Galati Galati