S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

PREMIUM BURGER PIZZA SRL


Statusul firmei PREMIUM BURGER PIZZA SRL, avand CUI 42040450, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma PREMIUM BURGER PIZZA SRL avand CUI 42040450, din localitatea Galati, judetul Galati:

Detalii Firma
Nume Firma PREMIUM BURGER PIZZA SRL
CUI 42040450
Nr. Înmatriculare J17/2048/2019
Anul înfiinţării 2019


Date De Contact
Judet Galati
Sector/Localitate Galati
Adresa Str. Stelei, Nr. 44, Constructia C3
Telefon mobil 1 0743-954.2**
Persoana de conducere 1 MO**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei PREMIUM BURGER PIZZA SRL, CUI 42040450:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma PREMIUM BURGER PIZZA SRL, CUI 42040450:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma PREMIUM BURGER PIZZA SRL, CUI 42040450, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma PREMIUM BURGER PIZZA SRL, CUI 42040450:

Cod Descriere


Selectii de baze de date personalizate


PREMIUM BURGER PIZZA SRL, CUI 42040450 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Galati avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ALDGATE EST SRL Str. Domneasca, Nr. 13, Bloc L, Scara 1, Etaj Parter Galati Galati
MICROVAL SOF SRL Str. 1 Decembrie 1918, Nr. 12, Bloc S9, Scara 1, Etaj 4, Apartament 18 Galati Galati
GASTRO RUSTIC SRL Str. Liliacului, Nr. 3, Camera 2 Costi Galati
LA GICU NEAMTU GMDC SRL Str. Crinului, Nr. 30A Independenta Galati
INTIM MARILAV 86 SRL Str. Macedona, Nr. 11, Bloc A11, Scara 3, Etaj 1, Apartament 47 Galati Galati