S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

TANGENT DATA SRL


Statusul firmei TANGENT DATA SRL, avand CUI 12708737, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma TANGENT DATA SRL avand CUI 12708737, din localitatea Bucuresti, judetul Bucuresti:

Detalii Firma
Nume Firma TANGENT DATA SRL
CUI 12708737
Nr. Înmatriculare J40/1598/2000
Anul înfiinţării 2000


Date De Contact
Judet Bucuresti
Sector/Localitate Bucuresti
Adresa Calea Victoriei, Nr. 91-93, Scara C, Etaj P, Apartament 57
Telefon mobil 1 0723-586.6**
Telefon mobil 2 0722-230.7**
Telefon mobil 3 0723-234.5**
Telefon fix 1 0213-204.4**
Telefon fix 2 0213-233.2**
Email 1 ilan**@**
Email 2 offi**@**
Email 3 paul**@**
Persoana de conducere 1 GO**
Adresa web 1 www.tan**
Adresa web 2 www.tan**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 86**
Descriere CAEN Alte *


Localizarea firmei TANGENT DATA SRL, CUI 12708737:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma TANGENT DATA SRL, CUI 12708737:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma TANGENT DATA SRL, CUI 12708737, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2025 0 -21,579
2024 0 -35,111
2023 463,934 23,854
2022 274,092 -207,474
2021 1,381,727 470,507
2020 1,084,927 51,159
2019 0 -575,541
2018 1,243,739 1,049,856
2017 253,885 -11,861
2016 20,833 -63,724
2015 88,921 -72,615
2014 310,760 -117,991
2013 422,181 -252,387
2012 3,718,883 3,091,682
2011 2,972,658 -3,051,975
2010 9,651,487 5,587,997
2009 15,834,834 11,393,183
2008 12,110,501 6,805,230
2007 0 -26,657
2006 0 -2,979
2005 0 -27,438


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma TANGENT DATA SRL, CUI 12708737:

Cod Descriere
1048 functiune
2080 certificat de inmatriculare preschimbat


Selectii de baze de date personalizate


TANGENT DATA SRL, CUI 12708737 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bucuresti avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
ALMACARE MEDICAL SRL Str. Cercetatorilor, Nr. 10, Bloc 35, Scara 1, Etaj 6, Apartament 91 Bucuresti Bucuresti
PSIHO EXPERT SRL Str. Plutonier Petre Ionescu, Nr. 3, Bloc X15, Scara 1, Etaj 9, Apartament 59 Bucuresti Bucuresti
LAB STAR SRL Str. Matei Basarab, Nr. 47, Camera 3 Bucuresti Bucuresti
ROYAL MEDICAL SERVICES SRL Str. Sebastian, Nr. 141, Parter, Camera 2, Bloc V73, Scara 2, Apartament 38 Bucuresti Bucuresti
WEB MEDIA VISION SRL Str. Gen. Ioan Culcer, Nr. 6 Bucuresti Bucuresti