S-au gasit {{ loadingData ? "???" : (response.count | number) }} rezultate dupa criteriile dvs.:
CUI Nume Firma Judet Sector/Localitate Adresa
{{row.CUI}} {{row.company_name}} {{row.county}} {{row.city}} {{row.address}}

VICTEMA EVENTS SRL


Statusul firmei VICTEMA EVENTS SRL, avand CUI 43513867, conform Registrului Comertului, este:



Date de identificare si informatii financiare pentru firma VICTEMA EVENTS SRL avand CUI 43513867, din localitatea Holod, judetul Bihor:

Detalii Firma
Nume Firma VICTEMA EVENTS SRL
CUI 43513867
Nr. Înmatriculare J5/11/2021
Anul înfiinţării 2021


Date De Contact
Judet Bihor
Sector/Localitate Holod
Adresa Nr. 233
Persoana de conducere 1 TO**


Domeniul de activitate preponderent
Cod CAEN 56**
Descriere CAEN Resta*


Localizarea firmei VICTEMA EVENTS SRL, CUI 43513867:




Evolutia cifrei de afaceri si a profitului pentru firma VICTEMA EVENTS SRL, CUI 43513867:



Cele mai recente date bilantiere principale declarate de firma VICTEMA EVENTS SRL, CUI 43513867, la Ministerul de Finante:

An Cifra de Afaceri [RON] Profit Net [RON] Datorii [RON] Creante [RON] Active Imobilizate [RON] Active Circulante [RON] Capitaluri Proprii [RON] Angajati (nr. mediu)
2024 566,672 -1,586
2023 612,758 -86,108
2022 636,838 -23,937
2021 472,791 -133,446


Mentiuni existente la Registrul Comertului pentru firma VICTEMA EVENTS SRL, CUI 43513867:

Cod Descriere
1048 functiune


Selectii de baze de date personalizate


VICTEMA EVENTS SRL, CUI 43513867 Intrebari online si alte baze de date din Romania sau alte tari


Alte firme din judetul Bihor avand acelasi CAEN:

Nume Firma Adresa Sector/Localitate Judet
PIZZA DA STEFANINO SRL Str. Mihail Sadoveanu, Nr. 1, Bloc Pb18, Apartament 1A Oradea Bihor
EMGORIV SRL Str. Nufarului, Nr. 74, Bloc An74, Etaj 1, Apartament 4 Oradea Bihor
HUGTHEFOOD SRL Nr. 117 Petrileni Bihor
PIZZAFIX SRL Str. Ady Endre, Nr. 5, Bloc 2, Apartament 2 Valea Lui Mihai Bihor
INGHETATA LORE SRL Str. Magnoliei, Nr. 3 Nojorid Bihor